Garantili Notebook Tamiri – Laptop Teknik Servisi – Sektörde 8. Yıl

Egetek Bilişim Teknolojileri Notebook Servisi olarak; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış notebooklarınızın, notebook fan temizliği bakımı, notebook anakart tamiri, notebook ekran kartı tamiri, notebook ekran tamiri, notebook ekran değişimi, notebook inverter tamiri, notebook menteşe tamiri, notebook şarj soketi giriş yeri tamiri ve Bga reworking dahil olmak üzere notebook tamiri hizmetini 3 ay işçilik garantisi altında yapmaktayız.

İzmir başta olmak üzere Türkiye ‘nin heryerine notebook yedek parça satışı, notebook tamiri ve notebook bakımı alanlarında hizmet vermekteyiz.

İzmirde olan müşterilerimizin arızalı olan ürünlerini kapısından alıyor, garantili bir şekilde tamir edip teslim ediyoruz.

Notebook Pil , Notebook Adaptör ve Diğer Notebook Yedek Parçaları Stoklarımızda

Notebook (Dizüstü Bilgisayar) ‘larda en çok değişim gerektiren Notebook Ekran, Notebook Batarya – Notebook Pil ve Notebook Adaptörleri garantili olarak satmaktayız. İhtiyacınız olan tüm notebook yedek parçaları (HP , Dell , Sony , Fujitsu-Siemens , Lenoco, Acer, Toshiba, Asus, Casper) en uygun fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz. (Siparişinizi Verin Biz Yerinize Getirelim)

Ödeme işlemini ister havale-eft yolu ile ister kapıda ödeme ile isterseniz de web sitemiz üzerinden kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.