Laptop Tamiri – Laptop Teknik Servisi – Sektörde 8. Yıl

Egetek Bilişim Teknolojileri Laptop Servisi olarak; izmirde olan müşterilerimizin arızalı olan ürünlerini kapısından alıyor, garanti dahilinde tamir edip teslim ediyoruz. İzmir dışı müşterilerimize ise 250 TL + KDV ve üzeri olan tamir işlemlerinde kargo ücreti almıyoruz. Firmamız ; İzmirde laptop yedek parça satışı, laptop tamiri ve laptop bakımı alanlarında hizmet vermektedir.

Tamiri olan ürünlerinizin ödemesini web sitemiz üzerinden size uygun ödeme seçeneği ile ödeme bildirimi yapıp ödemenizi gerçekleştire bilirsiniz.

Teknik servisimizde garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış laptopların, bakımı ve fan temizliği, laptop anakart tamiri, laptop ekran kartı tamiri, laptop ekran tamiri, laptop ekran değişimi, laptop inverter tamiri, laptop menteşe tamiri, laptop şarj soketi giriş yeri tamiri ve Bga reworking dahil olmak üzere laptop tamiri hizmetini 3 ay işçilik garantisi altında yapmaktayız.

Arızalı olan ürününüzü kapınızdan alalım, garantili bir şekilde tamir edip teslim edelim ?

Laptop Yedek Parça, Laptop Pil ve Laptop Adaptör

Laptop (Dizüstü Bilgisayar) ‘larda en çok değişim gerektiren Laptop Ekran, Laptop Batarya – Laptop Pil ve Laptop Adaptörleri garantili olarak satmaktayız. İhtiyacınız olan tüm laptop yedek parçaları (HP , Dell , Sony , Fujitsu-Siemens , Lenoco, Acer, Toshiba, Asus, Casper) en uygun fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz.